Çeviri Dillerimiz

çeviri dillerimiz
Namık kemal tercüme bürosu, Pazarlama, Reklam, Bankacılık, Finans ve Pazar Araştırması, dahil olmak üzere vb. sektörlerde, gelen işletmeler için İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça ve bir çok dillerde kaliteli ve yeminli çeviri hizmetleri sunmaktayız . Biz, mükemmel  kalite, büyük bir değer,  hızlı bir geri dönüş ve makul fiyatlandırmalar ile uzman  çevirmenlerimize teşekkür ederiz.

asdsada

Her Dilde Çeviri Hizmetlerimizin Oluşum Süreci

İlk  olarak sitemiz üzerinden veya mail yöntemi ile online yardımcı elementleri kullanarak çalışmak ,bu şekilde size en hızlı hizmeti vermek ve sertifika çevirilerini online sipariş üzerinden hızlandırarak çalışmak.

Geniş uzman çevirmenlerle çoklu dil kombinasyonları kullanarak müşteri memnuniyetiyle çalışmak.

Özel istekleri yakından takip ederek gelişmiş tasarım ve metinin kalite standartlarına uygun olacak şekilde en iyi materyalleri kullanarak ,orijinal sertifikaları çeviri için kusursuz hale getirmek .

Müşteriye çeviri başlangıcından  son teslimata kadar çeviriler işleriniz  bizim için  25 aşamayı izler , özel yapılmış çeviri yönetim sistemi (metin kalitesi ,düzen, ön çeviri, mesleki yeterlilik ile sertifikaları kriterlerinize uygun olarak çevirmek, hızlı çeviri, redaksiyon, ) son olarak müşteri tarafından doğrulanmasını sağlamak ve  bu aşamayı son ana kadar takibini sağlamak.