Ayrıcalıklarımız

GÜVENİLİR, HIZLI VE HATASIZ ÇEVİRİ ayrıcalığımız

Sizlere sunduğumuz tercüme hizmetlerinde en büyük farkımız çeviri sonrası hizmetlerimizdir. Teslim edildikten sonra bizleri arayarak çeviriniz ile ilgili her türlü sorularınızı sorabilir 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Dostluk ve güler yüz kavramını en büyük prensibimiz olarak benimsediğimizi ve siz değerli müşterilerimiz için her daim hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Samimi ilişkiler kurarak çıktığımız bu yolda alanında uzman tercümanlarımız ile uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Gizlilik Politikamız

Teslimi yapılan tercümelerin 3. taraflarla paylaşılmaması temel presibimizdir. Tercüme süresince bu bilgiler büromuz tarafından saklı kalır ve çeviri sonrası içeriklerinizin korunması bir tercüme bürosunun mesliki gizlilik ilkesi ile alakalıdır.

Fiyatlandırma

Sizlerden gelen belgeleri karakter veya kelime başına fiyatlandırmalar yapılmaktadır. 1000 karakter üzerinden çevrileceği hedef dile göre ücretlendirmeler değişmektedir. Aynı dilin çeviri konusu, teknik becerisine göre alanında uzman çevirmene verileceğinden yine fiyatlarımız esneklik göstermektedir. Namık kemal tercüme bürosu olarak sizlere sunulan fiyatlar piyasaya oranla daha minimum fiyatlar söz konusu olduğundan ayrıcalığımızı göstermiş bulunmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 
 Chrysanthemum