Blog Detail

İngilizce Tercüme

28 Nis , 2016,
admin
, , , , , , , , ,
No Comments

İngilizce Çeviri Hizmetleri

İngilizce tercüme bürosu Tekirdağ lokasyonu içinde ve dışında olmaingilizce çevirik üzere İngilizce çeviri hizmetleri sunmaktayız. Biz herhangi bir belge türünü profesyonel İngilizce tercümanlarımız aracılığı ile çevirip sizlere teslim ediyoruz.. İngilizce çevirmenlerimiz, içerikleri uygun bir maliyetle ve garantili bir şekilde hızlı dönüş sağlayarak bizlere büyük yeterlilik ile teslim eder. İngilizce yeminli tercüme Tekirdağ da yapmış olduğumuz çeviriler sizlere kontrol aşamasından geçmeden asla teslimi sağlanmaz.

Üstün kalite

İngilizce çeviri hizmetleri pazarında sunduğumuz çeviriler tamamlanıp teslim edildiğinde ve geri dönüşler olumlu olması ile işimizi tamamlamışız demektir. Biz, kaliteli İngilizce çeviri projeleri yürütebilecek pozisyonda olup Müşterilerimiz, yüksek güven  ve profesyonellik sunuyoruz. Biz yaptığımız işin arkasındayız! İngilizce yeminli tercüme Tekirdağ  olarak  sizin hedefleri, bütçe ve kaynakları karşılamak için İngilizce çevirileri özel sunmayız. Ayrıca, Namık kemal tercüme bürosu  yeminli tercüme bürosu olarak Tekirdağ da vermiş olduğumuz sayılı tercümanlık büroları içinde olmaktan gurur duymaktayız. Hedefimiz  hizmetlerimize güvenilirlik katıp bizlere olan inancın artırılması için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Bir çevirmenin içeriği en doğru şekilde çevirebilmesi vurgu ve tonlamaları uygun yapabilmesi için çevireceği hedef dilini anadili gibi bilmesi gerekmektedir. Noter tarafından onaylı alınarak yeminli tercüman olma zorunluluğu söz konusudur. Tercümanların asgari deneyimi 5 yıl olup, her tercüme bürosunun uzman kadrodan oluşan bir kadrosunun olması zorundadır. İngilizce yeminli tercüme Tekirdağ olarak hatasız % 100 doğru İngilizce çeviriler teslim ederken emin olmak için sektörün en iyi çevirmenleri ile çalışmaktayız. Bizim çevirmenler sektöründe yüksek standartlar belirledik. Ayrıca, tüm çeviriler mümkün olan en yüksek kalite ile teslim edilmesini sağlamak her çevirmenin sektörel özel bilgiye sahip olması gerekmektedir.

Namık kemal tercüme bürosu farklı alanlarda ve hayatın farklı kesiminden ( tıbbi, hukuki , bilimsel , teknik , akademik , reklam, finans , bankacılık , sözleşmeler , sertifikalar ve daha pek çok)  alanlar için  yeminli çeviriler sunan bir online çeviri şirketidir. Herhangi bir sorularınız için bizi arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hızlı ücretsiz bilgi almak için info@nktercume.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz . Biz Tekirdağ’da vermiş olduğumuz hizmetlerde Türkiye’nin her noktasına ulaşarak sizlere çevirileriniz ile ilgili yardımcı olabiliriz.

Leave A Comment