Blog Detail

Yeminli Tercüme Bürosu Tekirdağ

27 Nis , 2016,
admin
, , , , , , ,
No Comments

 Yeminli tercümanlık bürosu olarak Tekirdağ da hizmet verdiğimiz ofisimiz Türkiye’nin her noktasına 7/24 online tercümanlık hizmetlerimizle  sizlere en hızlı şekilde ulaşıp çeviryeminli tercüme bürosu tekirdağilerinizi orjinaline kıyasla teslim ediyoruz. Yeminli tercüme onaylı almış olduğunuz belgelerinizi bütün resmi kurumlarda kullanabilirsiniz.

 

Namık kemal yeminli tercüme bürosu tekirdağ lokasyonuna bağlı ofisimizde neler yapıyoruz.?

Öncelikle çevirilerinizi sizlere nasıl teslim ediyoruz? isterseniz bu hususlardan kısaca bahsedelim.

Eğer Türkiye’nin herhangi bir ilinde oturuyorsanız büromuz dışında bizlere çevirilerinizi mail olarak ulaştırabilirsiniz. Bizlerde tercümelerinizi hedef dile çevirdikten sonra sizlere mail olarak gönderebiliriz. Fakat noter ve apostil onaylarında bu işlemlerinizi kargo yolu ile sizlerden evrakların aslını teslim alıp büromuza gelemediğiniz taktirde yine kargo ile ulaşımını sağlamaktayız. Namık kemal yeminli tercüme bürosu Tekirdağ ilimize bağlı olan süleymanpaşa ilçesinde kurularak sizlere daha iyi hizmet vermek için çıktığımız bu yolda çevirilerinizi gizililik politikamıza bağlı olarak 3. kişilerce paylaşılmayarak politikamızı her zaman korumaktayız. Çevirilerinizi bizlere teslim etmeden önce belgelerinizin noter ve apostil onayı için özgün olması gerekmektedir. Özgün olmayan belgeler noter ve apostil onayından geçmez. Ayrıca sorun yaşamamız için bizlere getirilen belgeler resmi belgeler olması üzerine mühür ve imzalar kontrol edilir. Daha sonra onay almak için noter ve apostil işlemlerine geçirilir.

Teslim işlemlerinden sonra belgelerinizi her kurumda onaylatabileceğiniz gibi bizlere sektör ayırt etmeksizin her bütün teknik beceriye sahip olan çevirilerinizi iletebilirsiniz. Yeminli tercüme bürosu tekirdağ lokasyonu ve çevresindeki bütün illerimizden sorularınızı yanıtlayabiliriz. Uzman tercümanlarımız ile sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, çevirilerde herhangi bir sorun yaşamamak adına tercümanlarımızdan gelen çevirileri yeminli tercüme bürosu tekirdağ ofisimizde kontrol edilerek sayfalar ve çeviri içeriklerinde herhangi bir eksik olmaması adına tercümeleriniz teker teker kontrol edilmektedir. Kontrol aşamasından sonra yeminli tercüman kaşesi ve teslim edilen dilden, hangi dile çevrileceği gibi bilgileri de vererek kaşelenmektedir. Evraklarınız bizlere teslim edildiği gibi yeminli tercüme bürosu tekirdağ şubemizde en güvenli şekilde korunarak evraklarınızın önemliliğinin her zaman bilincindeyiz. Güven prensibi bizim için ilk sırada olduğu gibi, sizlerinde teslim aşamasında güler yüz ve samimi ilişkilerle, çalışmış olduğumuz şirketler ve mülferit müşterilerimiz ile dostluk çerçevesi içerisinde ilişkilerimiz her daim devam etmesi için özenle çalışmaktayız. Telefon aracılığı ile bizlerle iletişim kursanız dahi sizlere bu samimiyeti yansıtmak bizim önceliklerimiz arasındadır.

Yeminli tercüme bürosu Tekirdağ şubesi olarak sizlere bir sonraki  yazılarımızda tecrübelerimizi paylaşıyor olacağız. Belgeleriniz deki sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabileceğinizi unutmayınız.

 

Leave A Comment